Anime RPG
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

~~Aisatsu~~

2 participan?i

In jos

~~Aisatsu~~ Empty ~~Aisatsu~~

Mesaj  Casandra Vin Iun 20, 2008 10:24 am

Salut !Ma cheama Andrada si am 14 ani . Sunt din orasul Tulcea , dar nu m-am nascut aici , ci in Mangalia , Constanta.Probabil de aceea sunt si atat de indragostita de soare , plaja si nisip.Pentru mine o saptamana nu ar fi completa fara un drum pana la mare ... Vara pentru plaja , apa si volei pe nisip sau in apa , iar iarna pentru cumparatauri , intalniri cu prietenii si multe altele ...Sunt o fire visatoare si romantica .. Imi place sa petrec ore in sir in fata oglinzii , piptanandu-ma sau machiindu-ma.Imi place sa ma imbrac elegant , dar desigur fara a evita hainele tipice varstei mele.Ascult orice tip de muzica , mai putin manele si muzica populara(nu am nimic cu aceasta din urma , dar pur si simplu nu ma pasioneaza).Ador sa citesc , sa scriu , sa dansez (balet sau vals vienez) si in fiecare weekend am antrenamente la ginastica , inot , atletism si 2 ore de sala.Ma pasioneaza de asemenea si modelingul.Am urmat cursuri de modeling cativa ani , iar acum mai sunt chemata din cand in cand la niste sedinte foto ...
Animeurile mele preferate sunt Loveless , To Heart 2 , Vampire Knight , BLOOD+ , Paradise Kiss , Kiddy Grade si Ouran High School.In general nu prea simi plac animeurile cu tena comica , dar desgur exista si cateva exceptii(printre care si Ouran High School).
Cam atat despre mine ... daca mai aveti intrebari va rog sa mi le adresati .
Casandra
Casandra

Mesaje : 17
Data de înscriere : 20/06/2008
Varsta : 29
Localizare : Castilia

Sus In jos

~~Aisatsu~~ Empty Re: ~~Aisatsu~~

Mesaj  Dark Mousy Vin Iun 20, 2008 1:14 pm

Bine ai venit Andrada!!Intrebari n-am ca ne cunoastem foarte bine!Sper sa te distrezi!
Dark Mousy
Dark Mousy
Admin

Mesaje : 72
Data de înscriere : 19/06/2008

https://rpg-anime.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum