Anime RPG
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Heya!!Sunt noua pe aici

In jos

Heya!!Sunt noua pe aici Empty Heya!!Sunt noua pe aici

Mesaj  Kaname Mier Iul 02, 2008 9:34 am

Sal tuturor,ma numesc Simona .Sunt din Cariova,si sunt o mare fana a anime-urilor preferatele mele fiind:Klaleido star,the melancoly of suzumiya haruhi,bleach,slayers,yuyu hakusho,fratii nermia daikon,eureka seven,fullmetal panic,fullmetal alchemist,kiddy grade,spiral,galery fake si multe altele.Sunt o fire haioasa,mai mereu vesela si foarte activa(da cand ma apuca lenea nu mai scap de ea o saptmana).A..am uitat sa mentionez ca toata lumea zice ca sunt foarte nebuna si aeriana(va dati sema adak sunt in zodia scorpion si planeta mea e pluto)cred foarte mult i extraterestri si chesti legate de paraormal,ador egiptu si ma ipresionaza mult zeii si enigma asta cu piramidele.De la 8 ani imi doresc sa devin arheolog desi tata zice ca ar fi ami bine politista sau avocat.In ultimu rand vreau s ava zic ca sa va feriti de mine ca's nebuna rau si foarte certareata.Cam atata despre mine,daca aveti intrebari va raspund cu cea mai mare placere.Ja ne!
Kaname
Kaname

Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/07/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum